Články z oblasti internetu a služeb Onas.cz


 
 
 
 

Ajax

AJAX - není to ani název Vašeho domázího mazlíčka, ani žádná novinka v oblasti tvorby webových stránek. O co se tedy jedná?
Více informací >>>

WWW

Co je to WWW? Víte, proč se před webové stránky dává WWW? V tomto článku se dozvíte nejen to. Magické tři www totiž pro Váš web mohou znamenat mnohem více návštěvníků....
Více informací >>>

Redakční systém

Co vůbec znamená redakční systém? Pokusíme se Vám vysvětlit, k čemu redakční systém slouží a co by měl obsahovat..
Více informací >>>

Co znamená POP3 přístup?

Dostali jste od svého poskytovatele webhostingu POP3 přístup, ale absoluteně netušíte, k čemu je? Přečtěte si následující článek, a vše Vám bude jasné ihned...
Více informací >>>

Webové stránky a možnosti flashe

Webové stránka a možnost flashe. Na tuto možnost se ptá poměrně mnoho zákazníků. Jak je to tedy s cenou? Je flash v ceně webové prezentace?
Více informací >>>

Co znamená validní web?

Validní webové stránky - mnoho lidí jistě tento pojem již slyšelo, a od svého webu tuto vlastnost automaticky požadují. Co ale znamená validita webu ve skutečnosti, a jaké pro Vás má výhody?
Více informací >>>

Co znamená 404 Not Found

Na internetu velmi často narážíte na stránky, kde je napsáno 404 Not Found. Víte ale, co tato fráze ve skutečnosti znamená?
Více informací >>>

Přeposílání na mobilní telefon

Nejste neustále přitomni na internetu a přesto nechcete, aby Vám zákazník utekl kvůli časové prodlevě, než se dostanete k internetu?
Více informací >>>

Jakou si zvolit doménu pro vstup na web?

Mnoho našich zákazníků se nás v minulosti dotazovalo, jakou doménu zvolit pro svůj úspěšný vstup na internet. Pokusíme se s Vámi nyní analyzovat, jak á by byla ta pravá...
Více informací >>>

Co znamená CSS?

Neradi své zákazníky zatěžujeme technickými detaily, které se týkají samotné tvorby webových stránek, avšak rádi bychom objasnili alespoň z obecné roviny, co znamená pojem CSS.
Více informací >>>

Proč se platí za domény?

Doména. Téměř první věc, která je spojena s internetem. Doména je něco, co nám vůbec dovolí pohybovat se ve světě internetu, co nám dovolí provozovat naše www stránky.
Více informací >>>

 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma
Líbí se Vám článkový servis?
Ano
161
Ne
169
Je toho málo
181
Nemám zájem
152