Analýza klíčových slov


Analýza klíčových slov je jedna z těch důležitějších částí webové stránky. To, jakým způsobem je daná stránka napsána, rozhoduje následně o umístění ve vyhledávačích, o úspěchu stránky, její návštěvnosti a následném počtu zákazníků na Vašem webu. Rozhodli jsme se vyvinout nástroj, který je přesně zacílen na uživatele našeho systému a pomáhá právě v dobu, kdy to nejvíce potřebujete - když stránku píšete.

O co se jedná

    Každá stránka by měla obsahovat určitý počet klíčových slov. Pokud je stránka napsaná pro člověka, ale není z ní jasně zřejmé, jaká slova jsou na stránce nejdůležitější, vyhledávače stránku vyhodnotí jako ne příliš důležitou, a nepomůže jí sebelepší obsah či bezchybná gramatika. Proto jsme pro Vaše zjednodušení vyvinuli nástroj, který ještě ve stádiu, kdy stránku píšete, vyhodnocuje průběžně klíčová slova, která jsou ve stránce nalezena (stejně jako vyhledávací robot), a téměř okamžitě Vás upozorní na to, jestli klíčová slova používáte správně či ne. Oproti nástrojům jiných společností se tak jedná o přímý zásah, neboť tam se analýza klíčových slov provádí až PO napsání textu, nikoliv v jeho průběhu. Během psaní tak můžete korigovat a upravovat své texty, a před dokončením jasně vidíte, zda text má / nemá šanci na úspěch se svým počtem klíčových slov. Stránku poté nemusíte pracně přepisovat, vytvoříte ideální počet klíčových slov, stránka má šanci na úspěch a pro Vás to znamená nejen ušetřený čas, ale také účelně vynaloženou práci.

Chci analýzu klíčových slov

    Pokud máte skutečně zájem o prosazení svého webu v moři internetu, pravděpodobně se bez tohoto nástroje neobejdete. Analýza stránky probíhá skutečně  během psaní a  server tak každých několiv vteřin průběžně vyhodnocuje klíčová slova na stránce. Vzhledem k náročnosti takového nástroje především na výkon serveru, je tato služba zpoplatněna. Pokud máte zájem o využívání tohoto nástroje, kontaktujte nás prosím a sdělíme Vás bližší informace. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma