Rozšířený ceník našich služeb

   
    Na webu našeho serveru je od nyní k dispozici nový ceník, který základní variantu za stávající cenu 2.800,- rozšiřuje o další možnosti. Kromě ceny našich prací na webu nově naleznete také dvě nové varianty hostingu :

Hosting katalog

Služba určená především pro firmy, umožňující k Vašim stávajícím webovým stránkám připojit také katalog produktů. Velmi jednoduchým a efektivním způsobem tak lze na stránky přidat seznam Vašich výrobků, bazar výrobků či například katalog ubytovacích zařízení či turistických cílů. Na jednoduchém ovládání se nic nemění a pro stávající zákazníky tak přechod do další fáze vývoje webu nepředstavuje žádný problém.

Hosting e-shop

Hosting nejvyšší třídy, zahrnující v sobě, kromě možnosti ovládání svých webových stránek také provoz plnohodnotného e-shopu. Narozdíl od dnešních masově nabízených řešení se maximálně soustředí na jednoduchost a přehlednost, což z této varianty spolu s pokročilou optimalizací pro vyhledávače činí silnou konkurenční zbraň. Mezi možnosti rozšíření patří také možnost importu / exportu dat, Váš e-shop tedy můžete propojit i s  nabídkou Vašich dodavatelů. Chcete se před rozhodnutím našeho řešení přesvědčit, jak moc účinné je naše řešení oproti konkurenci? V případě e-shopu jsou peníze až na prvním místě a my Vás rádi přesvědčíme, že to opravdu jde lépe... Stačí nás kontaktovat. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma