Jaké chcete webové stránky?


    Neptáme se z ledajakého důvodu - i přesto, že Vám nabízíme profesionální prostředí pro tvorbu webových stránek, nezapomínáme ani na to, co jako první na webových stránkách zaujme - samozřejmě, že je to grafika. Webové stránky, ať jsou jakékoliv, se zkrátka bez slušného grafického prostředí neobejdou, a tak bychom Vám na této stránce rádi poskytli příležitost se seznámit s možnostmi tvorby grafiky www stránek v prostředí Onas.cz.

    V základním ,,balení" od nás dostáváte několik desítek grafických designů, jejíchž hodnota je již sama o sobě velmi vysoká, a ze kterých si můžete vybrat, jaký grafický styl budou Vaše webové stránky mít. Důležité je ale také to, že grafický vzhled je naprosto oddělen od samotného administračního rozhraní - pro Vás to znamená tu výhodu, že nemusíte žádným způsobem přepisovat či upravovat texty na svých www stránkách pod službou Onas.cz, vše zkrátka zůstane tak, jak má, a webové stránky fungují dál.

    V rámci našeho administračního rozhraní si zkrátka pouze vyberete design, který se Vám líbí, kliknete a ... toť vše. Poté stačí obnovit stránku s adresou Vašich webových stránek, a nový design je na světě - avšak se stejnými texty, stejnými funkcemi, pouze jinou grafikou, přesně takovou, kterou si vy vyberete.

Přidaná hodnota Vašich webových stránek

Nebyl by to však systém Onas.cz, aby Vám nepřinášel něco navíc. Kromě toho, že si můžete vybrat z několika desítek předpřipravených designů, máte také naprostou volnost v jeho další úpravě. Kromě možnosti nechat si vytvořit naprosto originální vzhled na míru tak máte naprosto unikátní možnost změnit si vzhled svých webových stránek sami, zdarma v rámci našich služeb a především - bez nutnosti znát tvorbu webových stránek. Nemusíte umět psát webové stránky, a přitom jste schopni změnit obrázek u svého designu, změnit si šířku své prezentace, či zkrátka chytit logo myší, a přetáhnout jej na jinou pozici.

Pozn : Pokud si chcete sami změnit design, skutečně nemusíte umět tvořit webové stránky. Již to však není taková ,,sranda" jako v případě naplnění prezentace obsahem či ovládání eshopu (ano, naše eshopy skutečně ovládají a řídí i jinak ne-počítačově založení lidé). Změnu designu Vám zpřístupníme na přání ZDARMA, nicméně před aplikováním na vlastní, funkční prezentaci Vám doporučujeme vše vyzkoušet na našem demowebu, kde můžete design bez vrásek zničit či zkoušet měnit.

V případě nově vznikajících prezentací Vás prosíme o shovívavost a zamhouření oka v případě, že ihned požadujete ,,finální" verzi svých www stránek. Design tvoříme až na konec v závislosti na tom, kolik textů nám dodáte, popř. kolik si jich na stránky sami dodáte. Na každou prezentaci samozřejmě také sedí trochu jiné barvy, jiné rozvržení prvků apod... a proto pomocí funkce přepínání designu stránky vyvíjíme nejprve na některém ze základních designů. Po dokončení textové části stránek Vám však design automaticky vytvoříme tak, aby Vaše www stránky vypadaly co nejlépe.


 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma