Máte se svými www stránkami velké plány?


Pokud si na otázku výše odpovídáte ano, pak čtěte určitě dále.

Známe případy několika desítek společností, které chtěly vstoupit do světa internetu. A také vstoupily a začaly. Problém však začal ve chvíli, kdy chtěly do svých původních www stránek přidat nové funkce.

  1. Nejprve začali s třemi - čtyřmi informačními stránkami.
  2. Poté na své stránky potřebovali přidat konktatní formuláře, protože zjistili, že ne každý má právě ve chvíli, kdy si jejich stránky prohlíží, na počítači přístup ke svému emailu a rád by jim přesto napsal
  3. Poté se ale jejich společnost rozroste, a rádi by na své stránky také katalog svých několika produktů
  4. A nakonec mají těch produktů tolik, že se na své stávající stránky vyplatí dát také e-shop.

Nyní si možná někdo řekne, že na tom nic není. Avšak vezměte si, jaké náklady musíte reálně vynaložit na to, aby se Vaše stránky neustále rozrůstaly, a netopily se ve všemožných přestavbách. Nemáme nyní na mysli ani tak finanční stránku věci, jako spíše to, že některé společnosti Vám zkrátka neumožní plynulý rozvoj Vašich www stránek. Při přechodu do další fáze rozvoje webu musíte použít jiný redakční systém, což znamená mimo jiné to, že své časem draze zaplacené texty musíte přepsat (v lepším případě zkopírovat a vytvořit nově strukturu) do nového systému, své stávající obrázky znovu postahovat a znovu nakopírovat.

Toto všechno však neplatí, pokud se rozhodnete pro partnerství s Onas.cz. Na všechny zmíněné kroky jsme dokonale připraveni a  rádi Vás provedeme veškerým vývojem Vašich webových stránek. Nebudete ani první, ba ani poslední, kdo vyzkoušel naše služby, a své stránky dostal na první místa ve všech světových vyhledávačích. Vytvoření nových funkcí je u nás, narozdíl od jiných, otázkou několika minut a především, nulové investice Vašeho drahocenného času v podobě předělávání stávajícího webu. Ať již chcete nové funkce či nový grafický vzhled, pomůžeme Vám a velmi rádi.

Zkrátka, nechte své webové stránky růst stejně, jako rostete vy! 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma