Pozice ve vyhledávačích


Pokud máte skutečně zájem o svoji prezentaci, pravděpodobně se čas od času díváte, jak si Vaše webové stránky vedou ve fulltextovém vyhledávaní českých, či světových vyhledávačů. Ve statistikách naleznete klíčová slova, na která jste ,,k dosažení" a čas od času se podíváte, jak si vedete. Vytvořili jsme pro Vás nástroj, díky kterému Vám odpadá téměř většina této práce.

Jak to funguje?

Nejprve si u nás zažádáte o zpřístupnění tohoto modulu. Po jejím spuštění se přímo ve Vaší administraci objeví další z funkcí, tentokrát pro měření pozice ve vyhledávači. Pak stačí již jen zadat klíčové slovo, chvíli počkat, a na stránce s výsledky se Vám objeví pozice, na které se Vaše webové stránky nacházejí na dané klíčové slovo na  vybraných serverech.

Znovu a každý den?

Pokud byste museli každý den neustále měřit svá oblíbená klíčová slova, pravděpodobně by Vám to moc nepomohlo. Proto náš nový software nabízí opět něco navíc. Jednoduše si zadáte, která klíčová slova a jak často chcete sledovat, a o nic jiného se již nestaráte. Buď se totiž můžete každý den(týden,měsíc) podívat do administrace na přehledný graf s historií pozic, nebo si výsledky zkrátka necháte pravidelně zasílat na svůj email. Nemusíte se tak již o nic starat.

Jaká je nabídka?

V tuto chvíli je k dispozici měření na následujících serverech :
  • www.google.com
  • www.seznam.cz
  • www.jyxo.cz
Na zmíněných 3 serverech si můžete bezpečně ověřit, zda Váš web stoupá ve výsledcích, či není nikde k nalezení. Do budoucna však přibudou další, zaměřené zejména na naši ČR, a výsledky tak budou přesnější a z více zdrojů.

Cena

Výše uvedená služba je zpoplatněna, především díky vysokým hardwarovým nárokům. Sazba závisí na počtu klíčových slov a frekvenci, s jakou je chcete měřit. Pro vyzkoušení však nabízíme 14-denní testovací cyklus zdarma. Pro konkrétní cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Děkujeme. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma