Redakční systém


Pokud hledáte ten správný redakční systém pro svoje webové stránky, máte mnoho možností na výběr. Existuje mnoho především open-source redakčních systémů, které by mohly, avšak také nemusely splňovat Vaše požadavky. K čemu ale redakční systém je určen a pro co jej lze používat?

  • Redakční systém by měl především umět dobře spravovat obsah Vašich www stránek
  • Součástí redakčního systému by měla být možnost importovat / exportovat data na jiné weby
  • Každý správný redakční systém musí mít možnost nastavení práv uživatelům pro přístup do různých částí systému

Nejlepší redakční systém

    Na tuto otázku bohužel neexistuje jednoznačná odpověď. Pro menší webové stránky můžete zvolit menší redakční systém, avšak například nebude mít různé doplňující funkce. Pro větší projekty můžete použít robustní redakční systémy typu Mambo či PHPrs, nicméně pokud jej v budoucnu mají ovládat i jiní lidé, než počítačoví nadšenci znající HTML kód, budete potřebovat zvolit tu nejjednodušší cestu a s co nejvíce možnostmi.

Náš redakční systém 

Především díky malé uživatelské přívětivosti ostatních řešení jsme pro projekt Onas.cz vytvořili redakční systém vlastní. Čím je tento systém charakteristický?

  • Nemůžete jej zařadit ani mezi velké, ani malé redakční systémy - začátečníkům poskytuje jednoduché ovládací rozhraní pro ovládání stránek, větším projektům skvělé možnosti v podobě kompletního ovládání celé obsahové části webu.
  • I při velkém množství funkcí jej může ovládat zkrátka každý, kdo umí ovládat počítač - náš redakční systém poskytuje například unikátní modul pro vytváření webových formulářů s odesíláním na zvolený email, samozřejmě bez nutnosti vložení jediné řádky HTML kódu.
  • Náš redakční systém pro menší weby se umí proměnit ve stabilní základnu pro ovládání Vašeho e-shopu, včetně možnosti importování dat od Vašich dodavatelů - svoje importy si můžete nastavit opět bez znalosti HTML.
  • Náš redakční systém Vám poskytuje možnost okamžitého vstupu na internet. Žádné nastavování, žádné zdlouhavé instalace. Zkrátka se přihlásíte a webové stránky fungují.
  • Součástí našeho redakčního systému je mj. optimalizace pro vyhledávače. Hezky vypadající adresy či možnost zadat klíčová slova si jiné společnosti v redakčním systému tučně zpoplatní, kdežto náš redakční systém si na těchto prvcích zakládá.

Jak náš RS objednat?

    Odpověď je jednoduchá. Náš redakční systém si nelze zakoupit, a používat na svém vlastním webhostingu. Vzhledem k tomu, že zajišťujeme kompletní technickou správu, vy se o technické detaily nemusíte vůbec starat. Náš redakční systém je samozřejmou součástí každého našeho cenového programu, a můžete jej tak používat za cenu, ve které máte v ceně kromě webhostingu také samotnou správu redakčního systému. Kde jinde za podobnou cenu dostanete pouze webhosting a čístý prostor na disku, Vám my nabízíme již hotové, osvědčené řešení, které našim klientům funguje a hlavně - propaguje a vydělává. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma