Přidejte si vodoznak

    Všichni uživatelé našeho systému, kteří používají nejnovější verzi, naleznou drobné změny při vkládání obrázků na server. Prvotně se může zdát, že nyní je umožněno vkládání pouze jednoho obrázku, opak je však pravdou. Ostatní pole,která při vkládání jediného obrázku překážejí, se inteligentně odkryjí až ve chvíli, kdy je to třeba.

    Další novinkou je vkládání vodoznaku. Ti, kdo nevědí, co vodoznak znamená - jedná se o umístění průhledného loga,obrázku či dalšího identifikačního prvku do obrázku. Důvod je velmi jednoduchý - pokud se pohybujete ve velmi konkurenčním prostředí, jistě pro Vás je velmi nepříjemné, pokud Vaše konkurence okopíruje všechny Vaše obrázky a začne je vydávat za své. Nastavit si můžete nejen svůj vlastní obrázek, ale také jeho další vlastnosti  - od umístění až po průhlednost. Předpokládáme, že tuto funkci začnou využívat především e-shopy, které na našem systému běží.

    Toto standardní rozšíření je ZDARMA a je automaticky implementováno ve Vašem programu (pokud používáte nejnovější verzi). 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma