Výdělek na internetu


    Zajímá Vás, jakým způsobem si na internetu lze přivydělat alespoň nějaké peníze, avšak nechcete do toho investovat nejen peníze, ale i mnoho času? Tématikou výdělku na internetu se zabývá mnoho webových stránek, dle mnoha z nich je jediný způsob, jak výdělek realizovat, klikání na reklamy, přijímání emailů a podobné. Nejen, že u těchto společnosti (které jsou kdesi v cizině) nemáte žádnou jistotu, že Vám za práci či zobrazování emailů zaplatí, ale také Vás výdělek stojí drahocenný čas, a co je možná ještě horší, cenné datové přenosy v případě zobrazování mailů či přijímání emailů. Jak tedy realizovat výdělek, a neztratit svůj čas?

Pravý výdělek na internetu

Jak si můžete přečíst všude na internetu, výdělek se nechá realizovat mnoha způsoby, nicméně spousta z nich je stále poměrně pracná. Jaký způsob výdělku Vám nabízíme my? Jsme solidní česká společnost, která se pohybuje v oblasti IT již více, než jedno desetiletí. Náš způsob výdělku není podvod, či mrhání Vaším časem. Předtím, než Vám vysvětlíme několik kliknutí myší, abyste začali vydělávat, si odpovězte na jednu otázku :

Máte vy, či Váš známý, webové stránky? Ať již osobní, firemní či jiného zaměření?

Spolupráce s námi

Pokud máte webové stránky, jste ideálním adeptem na spolupráci s naší společností. Nemusíte klikat na žádné odkazy, dokonce si své webové stránky nemusíte ani kazit velkými, blikajícími bannery. Naše nabídka výdělku je prostá - umístěte na svoje webové stránky odkaz na www.onas.cz a stáváte se automaticky partnerem našeho serveru. Jaké z tohoto partnerství plynou výhody? Jaký bude Váš výdělek z našeho partnerství? Pokud se pomocí odkazu z Vašeho serveru kdokoliv dostane na naše stránky a objedná si jeden z našich tarifů, získáváte za každého klienta
až 300,- Kč (zdaněných)

Samozřejmě, že čím větší a viditelnější odkaz na náš web vytvoříte, tím větší návštěvnost a Váš případný výdělek bude. Vzhledem k ceně našich webových stránek si však můžete být jisti, že ziskovost takého odkazu je pro Vás zaručená - díky ceně a zaměření je náš produkt mimořádně prodejný a v případě, že Vy budete ten, kdo na nás klienta odkáže, se s Vámi rádi podělíme.

Výdělek s námi - jak to funguje

Pro začátek spolupráce s námi nemusíte vyplňovat žádné formuláře. Dokonce se nemusíte ani registrovat a nepotřebujete ani žádné klientské číslo. V případě příchodu zákazníka z Vašeho webu to poznáme díky adrese, ze které k nám dorazil, a u klienta si zaznamenáme, že přišel od Vás. Tato informace je však u klienta zaznamenána trvale a proto o výdělek nepřicházíte ani v případě, že se klient na náš web podívá znovu někdy jindy a objedná si službu déle. U objednávky se následně adresa Vašeho webu objeví, a budeme Vás kontaktovat, jakým způsobem máme výdělek proplatit (Email nalezneme na Vašich www stránkách, nicméně nám na začátku spolupráce raději pošlete kontakt sami - děkujeme).

Výdělek pomocí internetu nebyl nikdy jednodušší a méně pracnější. Je to prosté - umístěte odkaz na naše webové stránky, a v případě výdělku se s Vámi rádi podělíme.

 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma