Web zdarma


    Chcete mít své vlastní webové stránky úplně zdarma? Nabízíme Vám skvělou možnost, jak získat svoji novou internetovou prezentaci, a nezaplatit za ni ani korunu. Do ruky se Vám dostanou takové webové stránky, které kromě toho, že jsou vytvořeny profesionálním způsobem, splňují všechny normy a pomůžou Vás  zviditelnit, obsahují v sobě také jednoduché, avšak přesto velmi mocné rozhraní, díky kterému své www stránky můžete kdykoliv a kdekoliv změnit.

    Myslíte, že ovládání takového programu nezvládnete? S administračním rozhraním pod službou Onas.cz se www stránky tvoří jedna radost (navíc zdarma :). - kromě internetových profesionálů si své www stránky dokáže vytvořit každý - od studenta až po sekretářku ve Vaší společnosti.

    Cena tohoto kompletu, se kterým vytvoříte své www stránky jednoduše a během několika minut, se běžně pohybuje v řádech desítek tisíc Kč / rok. I přes dostatek funkcí, které již nabízíme, vývoj neustále probíhá, a snažíme se celý systém zaměřit směrem k Vám - směrem k jednoduchému ovládání a ještě hezčímu vzhledu Vašich www stránek. I přes toto všechno nabízíme celý komplet za stále neměnnou cenu 2.800,- Kč - vy jej však můžete mít úplně zdarma...

Jak?

    Vývoj tohoto systému neustále pokračuje, a samozřejmě, tato činnost nese své náklady. Nemůžeme Vám tedy nabídnout řešení ÚPLNĚ zdarma, avšak při Vašem malém přičinění nemusíte platit ani zmíněných 2.800,- Kč / rok. Za každého klienta, který si díky Vám zřídí www stránky pod službou Onas.cz, získáte slevu 500,- Kč . V případě pátého klienta je to dokonce 800,- Kč. Pokud tedy každý rok seženete 5 klientů, máte webové stránky zdarma - včetně webhostingu, naší technické podpory a všech nově vyvinutých funkcí.

    Možná Vám to nyní přijde jako ,,moc práce"  za webové stránky zdarma. Každý ale známe své okolí, každý máme známé. Pokud se rozhlédnete kolem či po internetu, zjistíte, že několik desítek minut, které ročně věnujete na sehnání klientů, je finančně i časově mnohem méně náročné, než shánění služby úplně zdarma, která Vám za nulové náklady poskytne alespoň zčásti to, co nabízíme my. (Poradíme - taková služba neexistuje). Narozdíl od těchto služeb, u nás budete plnohodnotným klientem, a Vaše stránky nesmažeme bez udání důvodu!
   
    Ať již máte své osobní stránky, webové stránky své neziskové organizace či o svých koníčcích - nezapomeňte, že Vaše data jsou to nejcennější.

Již nehledejte, už jste doma!!

 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma