Chcete webdesign zdarma?


Hledáte pro své webové stránky webdesign úplně zdarma? Máme pro Vás řešení. Součástí našich služeb je již v základní ceně vytvoření webdesignu, a to zcela zdarma - tedy v rámci ceny celých www stránek. Nabízíme Vám kompletní službu, včetně administračního rozhraní, optimalizace pro vyhledavače a dalších služeb.

Jaké jsou možnosti Vašich designů?

Náš systém vychází z několika desítek základních designů,  nichž libovolný z nich Vám upravíme dle Vašich představ. To, že při návrhu designů nejsme nijak omezeni ,dokazují například následující dva designy, které jsme vytvořili na míru, ovšem původně vycházely z jednoho a toho samého návrhu!
Porovnejte tedy tyto dvě prezentace :

Vidíte? Na Vaši žádost jsme schopni vytvořit libovolnou modifikaci designu, a to zdarma, bez příplatku za další služby.

Jak je to, když již prezentaci mám?

Pokud již máte svoji vlastní prezentaci, ale trápí Vás, stejně jako ostatní zákazníky, kteří následně využili naše služby, především nemožnost si svoje texty spravovat, dostali jste se na správné místo. Nabídneme Vám nejen komletně nový design, ale v případě, že to požadujete a půjde to, převedeme Váš stávající design do našeho systému  - Vaše stránky budou vypadat stejně, jako dříve, ale budou plně spravovatelné. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma