Můžete provozovat naši prezentaci na vlastním webhostingu?


Mnozí zákazníci se při začátku spolupráce ptají, zda mohou při využívání naší služby využívat služeb svého stávajícího webhostingu. Naše odpověď je NE - máme k tomu následující důvody, které Vás snad přesvědčí, proč je lepší ,,mít vše pohromadě"

  1. Náš systém funguje na našem vlastním HW vybavení. Důležité je především to, že prezentace a administrační program se nacházejí u sebe - odpadá tedy zdlouhavé čekání, než se Vaše data z administračního rozhraní ,,sesynchronizují" s počítačem, na kterém chcete provozovat prezentaci
  2. Naše servery jsou přímo nastaveny tak, aby fungovaly přesně s Vaší novou prezentací. Díky tomu Vám odpadají veškeré problémy s Vaším poskytovatelem webhostingu ohledně nastavování dalších služeb, které jsou potřeba pro provoz moderního webu
  3. Cena. Skutečně chcete platit až několik set korun za měsíc za webhosting, když jej u nás máte (v bohaté míře) v ceně?

Z logických důvodů Vám nemůžeme náš kompletní systém poskytnout ve zdrojovém kódu k používání na Vašem vlastním webhostingu, proto naše prezentace provozujeme výhradně na našem webhostingu.

Budu zvýhodněn, pokud mi webhosting ještě neskončil?

V případě, že byste rádi využili služby Onas.cz, ale máte stále ještě předplacený webhosting u jiné společnosti , Vám bohužel žádné zvýhodnění poskytnout nemůžeme - Váš zaplacený webhosting nemůžeme žádným způsobem využít ke prospěchu nás všech. S naší službou toto nemá nic společného, a proto se na ceně naší služby nic nemění. Pokud skutečně chcete svůj webhosting využít ,,do poslední kapky", budeme rádi, pokud nás kontaktujete před ukončením Vaší stávající služby, abychom stihli v řádném termínu zpracovat nové www stránky. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma