Renovace Vašich webových stránek

Systém Onas.cz je vytvořen tak, abychom my, popř. vy, byli schopni ve velmi krátké době provést renovaci Vašich stávájích www stránek.

Průběh renovace

Součástí renovace bývá v drtivé většině případů také mírná úprava textů na webových stránkách, jejich rozšíření o nové materiály a případně také portfolio produktů. V případě renovace Vás tak prosíme o zaslání kompletních materiálů, podkladů, obrázků či všeho dalšího, co je třeba z Vaší strany zaslat. Urychlíte tím tak nejen vývoj samotného webu, ale pokud materiály zašlete v přehledně uspořádané formě, ušetříte tak spoustu času nejen nám, ale především sobě, namísto řešení nesrovnalostí. Jakmile budeme mít materiály v ruce, začneme veškeré materiály zpracovávat do administračního rozhraní tak, aby Vaše texty byly přístupné a vy je mohli kdykoliv měnit.

Jak je to s grafikou?

Grafiku webových stránek Vám můžete samozřejmě převést, avšak je tu několik faktorů, se kterými bychom Vás rádi seznámili.

1) Stará grafika = neoptimalizovaná grafika

    Našim zákazníkům se vždy snažíme nabídnout to nejlepší. Titulek rozhodně nemá na mysli to, že Vaše původní stránky bez systému Onas.cz nemohou fungovat. Jestliže jste se ale rozhodli pro renovaci, něco není v pořádku. Návštěvníci k Vám nemusí chodit nejen kvůli tomu, že máte na webu málo textů, ale také například kvůli tomu, že se na Váš web zkrátka nemohou dostat. To, jak webové stránky vypadají, je jedna věc, avšak jak vnitřně fungují, je věc druhá a mnohdy i podstatnější. Zákazník však toto samozřejmě nepozná a setkali jsme se i s případy, kdy webové stránky nebyly až tak staré, nicméně byly vytvořené bez dostatečných znalostí, a pocítil to pouze jejich vlastník na nulových návštěvnostech - některé stránky byly například nezobrazitelné na jiných prohlížečích, než je Internet Explorer, jiné stránky zase neumožnily vyhledávacím robotům, aby si přečetly obsah stránek....

2) U nás máte grafiku v ceně

Zatámco vytvoření nové grafiky, která bude přívětivá vůči lidem i vyhledavačům, je u nás v ceně samotných stránek, převod Vaší stávající grafiky ze starého webu je zpoplatněn, a to z jednoduchého důvodu. Pokud jsou Vaše stávající stránky vytvořeny ne právě vybíravým způsobem, v případě převodu Vaší grafiky do našeho systému se jedná o poměrně složitou operaci, kdy musíme dodělávat to, na co někdo jiný zapomněl, když tvořil Vaše původní webové stránky. Tento problém se samozřejmě netýká webů, které jsou vytvořeny moderním způsobem, nicméně z praxe víme, že drtivá většina stránek, které jsme renovovali, si zasloužila kromě nového obsahu také nový design.

Proč nemít něco lepšího, když je to v ceně?
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma