Tvoříme strukturu webových stránek

Pokud se rozhodnete tvořit webové stránky pomocí administračního software, otevírají se Vám poměrně široké možnosti. V případě, že se rozhodnete plně využít svůj webhostingový prostor, musíte být buď mimořádně nešetřiví, musíte vkládat obrázky v nepřirozeně vysoké kvalitě, nebo můžete vytvořit obsahově velmi bohatý web. Texty samotných stránek příliš mnoho prostoru nezaberou, a proto není problém vytvořit malý webový portál o několika stech stran (bez toho, abyste museli připlácet za prostor).

Problém rozsahu

Jakmile budou Vaše webové stránky obsahovat větší množství textů, které budou rozděleny do podsekcí a podstránek, dojdete k podstatnému problému - web bude obsahovat takové množství stránek, že je již nemožné ke každé z nich přistoupit přímo pomocí hlavního menu webu.

Začněte web strukturovat

Až Vaše webové stránky dospějí do toho stádia, že začnou obsahovat obrovské množství textů, které by v případě, že je chcete zobrazovat v menu, zabraly téměř celou stránku, je třeba začít rozlišovat, které texty jsou ty nejdůležitější, a chcete je tedy svému čtenáři nabídnout okamžitě, jakmile přijde na Vaši domovskou stránku, a na takové stránky, které nemusí být přímo vidět a stačí, pokud se na ně čtenář dostane, jakmile klikne na odkaz mimo hlavní menu stránek.

Řešení

Až budete mít obsahově skutečně bohaté webové stránky, věříme, že naše spolupráce bude již natolik úzká, že o možnosti tvorby www s naším programem budete mít dostatečné zkušenosti. Těm, kteří však tyto možnosti prozatím nemají, doporučujeme, kromě přečtení příslušných návodů přímo v administraci našeho administračního software, také článek ohledně tvorby odkazů, kde je vysvětleno, jakým způsobem se tvoří odkazy a jaké typy odkazů můžete vytvořit. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma