Webové formuláře - jak na ně


    Webové formuláře jsou to, na čem částečně svět internetu stojí. Webové formuláře nejsou pouze otravná část webových stránek, která Vás zdržuje a nutí něco vyplňovat, ale díky nim fungují rozsáhlé aplikace, všemožné filtry na webových stránkách apod...

    V našem systému se však dají použít na mnoho operací - nechceme po Vás, abyste se ponořovali do světa HTML kódu a norem, které musí dotyčný člověk při tvorbě znát. Nabízíme Vám webové formuláře v té nejčistší formě, v takové formě, kdy vy pouze vyberete pole, jak se má jmenovat a jaký má být jeho typ (viz dále), přidáte jej do výslednéhho formuláře a uložíte.

Proč webové formuláře

    Zapomeňte nyní na ty špatné chvíle, kdy po Vás někdo chtěl, abyste byli nuceni vyplnit formulář na celou stránku monitoru, a zkuste se vžít do role někoho jiného - například zákazníka, kterému se opravdu líbí Vaše nabídka, webové stránky či zkrátka firma jako taková, a chtěl by Vás kontaktovat. Pokud je někde na cestě, v internetové kavárně, či zkrátka na jiném, než svém počítači, nemá přístup ke své emailové schránce, a to, že vy jste zveřejnil svoji emailovou adresu, mu v danou chvíli není k ničemu.

    Právě v tuto chvíli se hodí webové formuláře, které Vám nabízíme v každé verzi systému Onas.cz naprosto zdarma. Jednoduše, bez použití HTML či jiného ne až tak jednoduchého způsobu, můžete sami tvořit webové formuláře, které vypadají profesionálně, vy je můžete 100% ovládat a především - fungují.

    Za každý pracovní den projde skrze systém Onas.cz několik set poptávek / objednávek, což svědčí nejen o mimořádné kvalitě a prosperitě systému Onas.cz, ale zkrátka také o tom, že TO funguje.

Je webové formuláře ovládat?

    Ano, webové formuláře jsou kompletně ve Vaší správě - od výběru jednotlivých polí, která má dotyčný vyplnit, přes možnost zaškrtnutí těch polí, která musí být vyplněna, až po možnost určení, kam (= na jakou emailovou adresu) má vyplněný webový formulář dojít po odeslání. Nebojte se formuláře vyzkoušet. To nejhorší, co můžete udělat je, že formulář nebude fungovat, a tak jej prostě smažete. Popis jednotlivých polí zde není třeba, navíc veškeré funkce jsou vysvětleny přímo v nápovědě programu.

    Nebojte se využít formuláře, jak jen to jde. Pokud dodržíte základní estetická pravidla, a nebudete po svých návštěvnících vyplnit každou osobní informaci, jistě Vám budou k užitku. 
 
Domů | Spolupráce | Slovníček pojmů | WWW zdarma